Koniec roku to dobry moment na kupno kalendarza dla siebie lub w prezencie pod choinkę.

Tym razem proponujemy pomysł na wyjątkowy kalendarz popełniony przez „Andrzeja, który Rysuje”. Z tego co widzimy na FB, Andrzej i jego rysunki mają bardzo wielu wielbicieli, czemu więc wielbicielowi nie kupić takiego kalendarza? – powinien się ucieszyć. A jak rozpoznać wielbiciela? Wydaje nam się, że najlepszym sposobem będzie zerknięcie na profil Andrzeja na facebook’u i sprawdzenie, czy obdarowywany jest fanem Andrzeja (jest szansa, bo „Andrzej Rysuje” ma na FB prawie ćwierć miliona fanów) lub śledzenie wall’a potencjalnego prezentobiorcy w poszukiwaniu polubień andrzejowych rysunków.

Kalendarz Andrzeja, który Rysuje na rok 2017 składa się z rysunków powstałych w roku 2016 (tak nam się przynajmniej wydaje, że są to dość świeże rysunki). Fanów nie trzeba przekonywać, że są one wesołe i dowcipne. Polecamy. Kalendarz można dostać w sklepie internetowym, tu: Kalendarz Andrzeja 2017, kosztuje on 59 PLN. Jak czytamy na stronie:

Rysunki dla każdego miesiąca wybrał sam Andrzej.
 Kalendarz zawiera 12 naprawdę śmiesznych rysunków, swobodnie nawiązujących do każdego z miesięcy.
 Nie zapominajmy też o trzynastym rysunku na okładce 🙂
 Świetny do biura, pokoju, kuchni i rewelacyjny pomysł na prezent!
 Format: A3.
 Spiralne łączenie i wieszak u góry, który pozwoli łatwo zawiesić kalendarz na ścianie.
 Uwaga: Planowana wysyłka od 19 listopada 2016 r. Zamów już teraz! Ograniczona liczba egzemplarzy.
Andrzej, który Rysuje - Kalendarz 2017

Andrzej, który Rysuje – Kalendarz 2017 (Kliknij na obrazku aby przejść do sklepu z kalendarzem)

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.