Jeśli poszukujecie oryginalnych, ręcznie robionych prezentów prosto od polskiego projektanta, to zerknijcie na ofertę portalu pakamera.pl, który jest platformą sprzedażową propagującą projektantów i niezależne marki.

Przejdź do Pakamera.pl

Pakamera pisze o sobie w ten sposób:
Pakamera.pl to nowatorski pomysł na miejsce, w którym każdy uzdolniony projektant ma szansę zaprezentować swoje pomysły. Istniejemy od 2005 roku. Głównym zamysłem, jaki nam przyświeca, jest prowadzenie medium prostego i przejrzystego, propagującego projektantów i niezależne marki. Słowo „propagować” rozumiemy jako szeroko pojętą reklamę zarówno w internecie, jak i w prasie. Owocem naszej pracy jest „miejsce spotkań” ludzi uzdolnionych z tymi, którzy potrafią docenić sztukę i pragną otaczać się niepowtarzalnymi przedmiotami.

Oferta sklepu jest naprawdę bardzo bogata. Przykładowe kategorie: Biżuteria, Moda, Torebki, Ślub, Dziecko, Meble, Kuchnia, Zegarki, Lampy, Buty, Portfele, Rękawiczki, Paski, Notatniki, Breloki, Ceramika … i wiele, wiele innych – zobaczcie sami. Jest też dział Prezentownik

Znajdziecie tu tańsze i droższe produkty polskich designerów i projektantów. Znakomita większość jest robiona ręcznie (handmade). Łatwo tu znaleźć prezent w przystępnej cenie (okolice 50pln), ale oczywiście jest też asortyment dla tych, którzy chcą wydać więcej lub znacznie więcej :).

Zważywszy na tegoroczną, lockdown’ową sytuację może warto wspomóc tych mniejszych twórców i kupić jakiś unikalny, ręcznie zrobiony prezent.

Ręcznie robione prezenty z Pakamera.pl

Fragment oferty z kategorii: Nowości

Przejdź do Pakamera.pl

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.