Jeśli jeszcze nie znacie Listów od Mikołaja (i Filmów), to koniecznie zobaczcie. Personalizowany, dedykowany film dla konkretnego dziecka (lub kilku dzieci) może być świetnym, samodzielnym prezentem na Mikołaja lub też dodatkiem do większego prezentu. Dziecku na pewno sprawi wielką frajdę.

Zobaczcie sami jak wyglądają te filmy:

Stwórz własny film od Mikołaja dla Dziecka ►

Film od Mikołaja dla Jednego Dziecka

Film od Mikołaja dla Rodzeństwa

 

Prawda, że bardzo fajna sprawa z tymi filmami. Na stronie ListyMikolaja.pl znajdziecie więcej podobnych filmów wraz z dokładnym opisem co trzeba przesłać, aby otrzymać filmowy prezent dla dziecka. Dodamy jedynie, że obsługa jest błyskawiczna i rzeczony prezent Mikołajkowy dociera w kilka godzin.

Na stronie ListyMikolaja.pl znajdziecie także inne Mikołajowe atrakcje, np. piękny list od Mikołaja (przygotowanych jest wiele gotowych tekstów – dla chłopca, dla dziewczynki, dla rodzeństwa, a także dla dorosłych – ale można wpisać również własny). Mikołaj zapowiada także w tym roku Personalizowane Bajki Elfi, a na stronie Darmowe do Pobrania znajdziecie darmowy Kalendarz, Kolorowanki, Szablon Listu i Tapety na Komputer.

Wersje Językowe

A jeśli macie dziecko uczące się angielskiego, włoskiego, niemieckiego lub języka francuskiego albo znacie jakieś zagraniczne dziecko, któremu chcielibyście sprawić prezent na Mikołajki lub na Gwiazdkę, to w tym roku Mikołaj Elfi mówi już w wyżej wymienionych językach.

Stwórz własny film od Świętego Mikołaja ►

A tak wygląda wspomniany List od Mikołaja

Przykładowy List od Mikołaja – Treść wybieramy sami – można skorzystać z istniejących wzorów.

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.