Jednym z ciekawszych, uniwersalnych, drobnych podarunków może być śmieszny zaparzacz do herbaty.

Nie macie pomysłu na drobny prezent dla … hmmm, właściwie każdego (bo któż nie lubi wypić dobrej herbaty), pomyślcie może o śmiesznym zaparzaczu do herbaty. W sieci znaleźć ich można dość sporo (pod różnymi nazwami: zaparzaczka, zaparzarka, parzydełko), oto niektóre z nich:

zaparzaczka ludzik

Mr Tea – śmieszny ludzik rozpierający się w filiżance herbaty. Ministerstwo Gadżetów, 39,99 PLN

Uroczy Hipopotam - Zaparzaczka do Herbaty

Uroczy Hipopotam – Zaparzaczka do Herbaty
4Gift.pl, 49pln

Drobny Podarunek: Zaparzacz w kształcie rybki

Drobny Podarunek: Zaparzacz w kształcie rybki
TakaPaka.pl, 21,95pln

Zaparzacz do herbaty - Potwór Nessie

Zaparzacz do herbaty – Potwór Nessie
4Gift.pl, 49pln

Parzydełko do herbaty - Rekin

Parzydełko do herbaty – Rekin
TakaPaka.pl, 29,95pln

Zaparzaczka w kształcie robota

Zaparzaczka w kształcie robota
4Gift.pl, 39pln

Taki śmieszny zaparzacz do herbaty (niektórzy mówią: zaparzaczka, zaparzarka, parzydełko) będzie fajnym drobnym podarunkiem np. na parapetówkę, nowe mieszkanie, jako drobny upominek dla gospodarzy zapraszających na kolację, obiad. Ucieszy on także na pewno dzieci.

Zaparzacze w śmiesznych kształtach wykonane są w większości z silikonu przeznaczonego do wyrobów kuchennych. Można je śmiało i bezpiecznie używać w kuchni i bez kłopotów myć w zmywarce. Uwaga, poprzednie nie dotyczy przedstawionej tu zaparzaczki w kształcie robota, która wykonana jest z metalu (stal).

Więcej zaparzaczek, takich i innych, oraz innych prezentów i podarunków, szukać można w sklepach internetowych takich jak: 4Gift.pl, MinisterstwoGadzetow.pl, TakaPaka.pl, 2future.pl. Przy czym,  TakaPaka wydaje nam się najtańszym sklepem.

Zobacz także:
Strefa Okazji - produkty mocno przecenione, duże zniżki (uszkodzone opakowania, z ekspozycji, zwroty, naprawione). Komputery, laptopy, małe i duże AGD, elektronika, gry, zabawki, sprzęt sportowy i turystyczny, meble itd, itp ...