List od Świętego Mikołaja (albo nawet video) to świ(ę)tny dodatek do prezentu dla dziecka. Na Mikołajki lub pod choinkę.

Aktualizacja 9.12.2017 – W tej chwili list zwykły kosztuje 16,99 zł, film dla jednego dziecka 28,99 zł, dla rodzeństwa 38,99 zł – ceny mogą się lekko zmieniać, proszę sprawdzać na stronie.

Pamiętacie czasy kiedy wierzyliście w Świętego Mikołaja? Dziś dorośli już raczej nie wierzą, ale muszą chyba przyznać, że ta tradycja jest bardzo sympatyczna. Idziemy o zakład, że obecni tatusiowie (pewnie też nawet zagorzali ateiści) przebierają się za świętego w Mikołajki bądź Wigilię Bożego Narodzenia, aby sprawić frajdę swoim dzieciom.

Dalej chyba żywa jest wśród dzieci tradycja pisania listów do Mikołaja, ale rzadziej się zdarza żeby to Mikołaj pisał list (albo nawet wysyłał video) do dziecka …

Na stronie ListyMikolaja.pl możemy w prosty sposób zamówić taki list (za 16,99pln), a nawet video (za 28,99pln dla jednego dziecka lub 38,99pln dla rodzeństwa). Uwaga, ceny aktualne w dniu pisania posta – mogą ulec zmianie, bo na stronie często pojawiają się promocje.

Baner

Przejdź na Stronę i Stwórz List od Świętego Mikołaja

List drukowany jest na przepięknym papierze z ręcznie odciskaną złotą pieczęcią. Treść listu wpisujemy na stronie. Jeśli nie mamy pomysłu na własną treść, możemy skorzystać z gotowych szablonów. List przychodzi do domu tradycyjną pocztą. Do listu można zamówić dodatki, takie jak: dyplom, pocztówka, naklejka, koperta gold.

Ale list to nie wszystko jest również film od Świętego Mikołaja.

Mikołaj nam się unowocześnił i oprócz listu potrafi też stworzyć piękny, personalizowany film dla dziecka lub dla rodzeństwa. Aby zamówić film, należy przesłać na opisywaną stronę: 2 różne zdjęcia dziecka (dzieci), zdjęcie listu dziecka do Mikołaja lub prezentu, zdjęcie osoby bliskiej dziecku (mamy, taty, babci, dziadka, itp.), zdjęcie miejsca gdzie mieszka dziecko (dom, pokój). Poniżej można zobaczyć przykładowe filmy:


Film od Mikołaja dla jednego dziecka

Film od Mikołaja dla rodzeństwa

  Co znajduje się na filmach:

 • Mikołaj wita dziecko (dzieci) po imieniu
 • Zdjęcie dziecka (dzieci) w magicznej księdze (imię, wiek)
 • Zdjęcie listu dziecka (dzieci) do Mikołaja lub prezentu (opcja)
 • Dodatkowe zdjęcie dziecka (dzieci)
 • Wybór komentarza na temat dziecka (dzieci)
 • Wybór zalecenia od Mikołaja (np. Ucz się pilnie)
 • Zdjęcie osoby bliskiej dziecku (dzieciom) (opcja)
 • Zdjęcie miejsca gdzie mieszka dziecko (dzieci) (opcja)
 • Możliwość ściągnięcia filmu na dysk w jakości Full HD

Filmy trwają 7 minut i 44 sekundy.

Stwórz Swój Film od Święteo Mikołaja

Aktualizacja 2017: W 2017 jest większy wybór filmów. Oprócz filmów dla dzieci, pojawiły się także filmy dla dorosłych (prosimy, bez skojarzeń 🙂 ). Uwaga, ceny filmów i listów mogły ulec niewielkiej zmianie, prosimy sprawdzać na mikołajowej stronie.

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.