Wybieracie się na pępkowe albo do świeżo upieczonych rodziców i szukacie prezentu dla niemowlaka?

Zobacz także: Top 10 Pomysłów na Prezent dla Niemowlaka

Poniżej proponujemy pomysły na śmieszne, dowcipne, personalizowane prezenty dla niemowlaka na pępkowe lub inną okazję ze sklepu MyGiftDNA. W ofercie tego sklepu znajdziecie ubranka (niemowlęce body) i śliniaki z różnymi napisami (często śmiesznymi), pluszaki, miarki wzrostu, grafiki dedykowane dla małego brzdąca, i.in.

Naszą uwagę przykuły głównie niemowlęce ubranka i śliniaczki, a to z racji tego, że posiadają one dowcipne napisy, np: „Madzia, w 100% śliczna jak Ciocia Basia” (idealny prezent dla dziewczynki od cioci bądź koleżanki rodziców, imiona oczywiście można odpowiednio wybrać), „Tato dasz radę” i strzałki pokazujące gdzie dziecko ma nóżki, a gdzie rączki (dobry prezent dla chłopczyka bądź dziewczynki, ale i też dla taty), „Daniel Handsome like Daddy” (również prezent dla chłopczyka z ukłonem dla taty) i inne – zerknijcie zresztą na zdjęcia, a po więcej wzorów przejdźcie do sklepu.

Tato Dasz Radę - Rączka, Nóżka

Tato Dasz Radę – Rączka, Nóżka

Madzia Śliczna jak Ciocia

Madzia Śliczna jak Ciocia

Franek little Rebel

Franek little Rebel

Body z Metryczką

Body z Metryczką

Dla Niemowlaka Wlot Wylot

Dla Niemowlaka Wlot Wylot

Śliniak z Metryczką Urodzeniową

Śliniak z Metryczką Urodzeniową

Jak napisaliśmy powyżej w ofercie sklepu znajdziecie nie tylko ubranka i śliniaki ale i inne prezenty dla noworodków. Pomocne mogą być poniższe linki:

Różne Prezenty dla Noworodka, Śliniaki, Ubranka

Oczywiście wszystkie prezenty dla niemowlaków nie muszą nadawać się wyłącznie na pępkowe, kogą również być podarowane, ot tak po prostu, od cioci, czy wujka z okazji urodzin przy okazji pierwszej wizyty, mogą też być podarowane np. na gwiazdkę, czy inną okazję, jeśli akurat w rodzinie urodził się mały brzdąc.

Zobacz także: Top 10 Pomysłów na Prezent dla Niemowlaka

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.