UWAGA! ten artykuł dotyczy promocji z 2017 roku. Promocja u Mikołaja na Black Friday 2018 dostępna jest tu:
Black Friday 2018 u Mikołaja

No to Święty zrobił nam prezent jeszcze przed swoimi imieninami i przed Świętami. ListyMikolaja.pl zapowiedziały zniżkę -50% na WSZYSTKO, ale tylko jednego dnia – w CZARNY PIĄTEK – 24 listopada 2017. Aby zrealizować tańsze zamówienie należy użyć kodu promocyjnego: ELFI50

Stwórz i Pobierz dedykowany Film lub List od Świętego Mikołaja.
50% Taniej (tylko 24.11.2017)

A jeśli nie wiecie o co chodzi, to tu kilka słów wyjaśnienia.

Jeśli chcecie sprawić dziecku dodatkową frajdę na Mikołajki lub pod Choinkę, na stronie ListyMikolaja.pl możecie stworzyć specjalnie dla niego przepiękny list i/lub film od Świętego Mikołaja (zobacz niżej). Wszystko odbywa się online, kosztuje niewiele, a radość dziecka murowana.

W tej chwili cena bez promocji, to 16,99 pln za list i 28,99 pln za film dla jednego dziecka, 38,99 pln za film dla rodzeństwa. A w Czarny Piątek należy te ceny podzielić przez dwa.

Przykładowy List wygląda tak:

Przykładowy List od Mikołaja – Treść wybieramy sami – można skorzystać z istniejących wzorów.

A przykładowe filmy z lat poprzednich wyglądały tak jak poniżej. W 2017 roku wybrać można spośród 4 filmów: ‚Dom Mikołaja, Elf fajtłapa, Taniec Elfów, i Dla Dorosłego. Filmy dla dzieci są w wersjach dla 1, 2 lub więcej dzieci.


Film od Mikołaja dla jednego dziecka

Film od Mikołaja dla rodzeństwa
Więcej informacji znajdziecie na stronie mikołaja: ListyMikolaja.pl

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.