No to Święty zrobił nam prezent jeszcze przed swoimi imieninami i przed Świętami. ListyMikolaja.pl zapowiedziały zniżkę -30% na WSZYSTKO, ale tylko jednego dnia – w CZARNY PIĄTEK – 23 listopada 2018. Aby zrealizować tańsze zamówienie należy użyć kodu promocyjnego: ELFIWEB30

Stwórz i Pobierz dedykowany Film lub List od Świętego Mikołaja.
30% Taniej (tylko 23.11.2018). Kod: ELFIWEB30

A jeśli nie wiecie o co chodzi, to tu kilka słów wyjaśnienia.

Jeśli chcecie sprawić dziecku dodatkową frajdę na Mikołajki lub pod Choinkę, na stronie ListyMikolaja.pl możecie stworzyć specjalnie dla niego przepiękny list i/lub film od Świętego Mikołaja (zobacz niżej). Wszystko odbywa się online, kosztuje niewiele, a radość dziecka murowana.

W tej chwili cena bez promocji, to 16,99 pln za list i 26,99 pln za film dla jednego dziecka, 38,99 pln za film dla rodzeństwa. A w Czarny Piątek należy te ceny zminiejszyć o 30%.

Przykładowy List wygląda tak:

Przykładowy List od Mikołaja – Treść wybieramy sami – można skorzystać z istniejących wzorów.

A przykładowe filmy z lat poprzednich wyglądały tak jak poniżej. W 2018 roku wybrać można spośród 5 filmów: Choinka Mikołaja, Dom Mikołaja, Elf fajtłapa, Taniec Elfów, i Dla Dorosłego. Filmy dla dzieci są w wersjach dla 1, 2 lub więcej dzieci.


Film od Mikołaja dla jednego dziecka

Film od Mikołaja dla rodzeństwa
Więcej informacji znajdziecie na stronie mikołaja: ListyMikolaja.pl

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.