Skarpety, majtki, rajstopy raczej źle się kojarzą jako prezent pod choinkę, ale te są wyjątkiem.

Ileż to razy w internecie spotkać się można z narzekaniem, że ktoś pod choinką znów znalazł rajstopy, skarpety, ciepłe majtki, rękawiczki, czy też podobne części garderoby. Te, co by nie mówić, niezwykle przydatne akcesoria nie należą raczej do najbardziej ulubionych prezentów, ale czasem nawet wśród nich zdarzają się perełeczki.

Podobno hitem tegorocznych gwiazdkowych zakupów prezentowych są rajstopy wyprodukowane przez łódzką firmę Gabriella, wdzięcznie nazwane „Stołeczną Rajtuzą”. Te rajstopy okraszają symbole Warszawy – Syrenka i Pałac Kultury i trzeba przyznać (popatrzcie na zdjęcia), że prezentują się całkiem zgrabnie więc chyba warto rozważyć pomysł kupienia ich na prezent gwiazdkowy. Nieprawdaż?

Oczywiście takie rajstopy lepiej kupować Warszawiankom dumnym ze swojego miasta lub ew. kobietom i dziewczętom zakochanym w Warszawie.

Rajtuza Stołeczna od firmy Gabriella

Rajtuza Stołeczna od firmy Gabriella

Kup Rajtuzę w Internecie za 19.90 pln

Gdzie Można Kupić Stołeczną Rajtuzę?

Rajtuzę Stołeczną kupić można online na stronie producenta za jedyne 19,90 PLN/para (6.12.2018): kup tu lub w wybranych sklepach stacjonarnych w Warszawie (lista poniżej skopiowana jest ze strony producenta, mamy nadzieję, że się nie obrazi 🙂 )

butik marki Gabriella w Domach Mody Modo (butik A10)
pozostałe sklepy w Warszawie:
Stacja Metra – Dworzec Gdański
Stacja Metra – Śródmieście, wej. od ul. Marszałkowskiej
Stacja Metra – rondo ONZ
ART PIU – Galeria URSUS
BIM PLUS – Plac Mirowski
WADIMA – ul. Belwederska 3
WADIMA – ul. Modzelewskiego 17 okolice Galerii Mokotów.
MARBET – Marywilska 44

PS. Oprócz rajstop z symbolami Warszawy, Gabriella posiada też w ofercie Rajtuzę Łódzką (proszę poszukać na ich stronie)

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.