Nie dość, że praktyczny to jeszcze ładny i elegancki prezent do kuchni.

Oto bardzo praktyczny prezent dla wszystkich, którzy lubią zapraszać gości na przyjęcia, lubią biesiadować przy winie, często organizują przyjęcia, zapraszają gości lub po prostu lubią sobie z domownikiem miło spędzić czas przy winie i serach.

Nie dość, że zestaw do fondue to gadżet praktyczny, to jeszcze może on być ładny i elegancki, a więc świetnie nadaje się na prezent. Ponieważ jest to prezent do kuchni, polecamy go szczególnie na takie okazje jak parapetówka, nowe mieszkanie, czy dla ludzi, którzy często zapraszają gości, ale także będzie to miły prezent pod choinkę (wszak zbliżają się święta Bożego Narodzenia)

W ofertach sklepów internetowych znaleźć można zestawy większe i mniejsze, tanie i droższe. Wybrane przez nas przedstawiamy poniżej:

Ceramiczny Zestaw do Fondue

Ceramiczny Zestaw do Fondue. FabrykaForm 84 zł

Fondue Drewno i Stal Nierdzewna eMag.pl 192 zł

Founde z grillem elektrycznym eMag.pl 307,54 zł

Ceramiczny Zestaw Fondue do Kuchni

Ceramiczny Zestaw Fondue do Czekolady. Galeria Limonka 107,90 pln

Sporo więcej modeli w różnych cenach, a także akcesoria do nich (paliwa, widelczyki, pojemniczki) można znaleźć tu: Zestawy i Akcesoria do Fondue lub tu: Galeria Limonka

Nam do gustu najbardziej przypadły zestawy ceramiczne (w sklepie znajdziecie wiele wzorów). Te miseczki wydają się naprawdę ładne i eleganckie, no i mają jeszcze taką zaletę, że są stosunkowo tanie (60-100zł), a więc świetnie nadają się na drobny prezent lub podarunek.

Droższe zestawy (100zł w górę) żeliwne i stalowe, równie eleganckie, są na pewno dużo trwalsze, często większe. Te zestawy polecamy na poważniejszy prezent, szczególnie dla tych smakoszy tego typu potraw, którzy będą je często wykorzystywać w większym gronie.

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.