Przed Świętami Bożego Narodzenia mamy wysyp ofert promocyjnych. Wiadomo gorący okres zakupowy, wszyscy sprzedający chcą nas do siebie przyciągnąć.

W poprzednim wpisie pisaliśmy o Black Friday – zakupowym szale głównie w Ameryce. Teraz skupmy się na inicjatywie naszych polskich sklepów internetowych „Dniu Darmowej Dostawy”.

Dzień Darmowej Dostawy w 2016 roku organizowany jest 29 listopada (wtorek)

Dzień Darmowej Dostawy to akcja organizowana już od kilku dobrych lat mająca na celu spopularyzowanie sprzedaży przez internet. Polega ona na tym, że zamówione w dniu akcji towary przesyłane są do odbiorcy bez doliczania kosztów dostawy. Wydaje nam się, że o ile Czarny Piątek nie przyjął się za bardzo w Polsce i niewiele sklepów proponuje w ten dzień specjalne promocje, to w Dniu Darmowej Dostawy uczestniczy spora liczba sprzedawców (choć być może jest to kwestia PR-u – DDD ma swoją dobrze działającą stronę i od razu widać ile sklepów bierze udział w akcji). W tej chwili strona DDD pokazuje 2134 zaangażowane sklepy.

Całą listę sklepów biorących udział w Dniu Darmowej Dostawy poznać można na stronie akcji: Dzień Darmowej Dostawy.

Może warto, jeśli ktoś ma zamiar kupować w internecie, w sklepie umieszczonym na tej liście, wstrzymać się z tym zamiarem do 29 listopada (wtorek). Zawsze to zaoszczędzone kilka złotych.

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.