Do Wigilii zostało już tylko kilka dni i większość sklepów internetowych nie da już gwarancji na dostawę zakupionych teraz prezentów przed Świętami. Inaczej ma się rzecz z filmem od Świętego Mikołaja.

Ponieważ ów film dostarczany jest drogą elektroniczną, możesz otrzymać go w ciągu kilku godzin od zaksięgowania wpłaty. Uwaga, ważne! – jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie, przy zapłacie należy skorzystać z szybkich płatności online.

Stwórz własny film od Świętego Mikołaja ►

Ale o co w ogóle chodzi z tym filmem?

Video od Mikołaja to personalizowany film, który w prosty i niedrogi sposób przygotujesz na tej stronie: Film od Mikołaja. Do wyboru są w tej chwili 4 scenariusze: ‚Elf Fajtłapa’, ‚Taniec Elfów’, ‚Dom Mikołaja’ i ‚Dla Dorosłego’. Trzy pierwsze filmy przeznaczone są dla dzieci (są wersje dla jednego, dwójki lub większej liczby dzieci).

W celu stworzenia spersonalizowancyh filmów należy przesłać na stronę własne zdjęcia i teksty. Co dokładnie należy przesłać zależy od scenariusza – wszystkie potrzebne informacje techniczne łatwo znajdziecie na stronie Mikołaja.

A ile to kosztuje? W tej chwili cena filmów dla jednego dziecka to 28,99 pln, dla rodzeństwa 38,99 pln. Często na stronie pojawia się także zniżkowy kupon (w tej chwili 15% taniej).

Dość gadania, ponieważ jeden obraz może zastąpić tysiąc słów, spójrzcie na przykładowe filmy jakie można wygenerować na Film od Mikołaja


Film od Mikołaja dla jednego dziecka

Film od Mikołaja dla rodzeństwa

Stwórz własny film od Świętego Mikołaja ►

Na w/w stronie można też zamówić List od Mikołaja, ale z racji tego, że idzie on pocztą tradycyjną lub kurierem, może już nie dojść na czas.

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.