Czarny Piątek 2017, czyli dzień szalonych wyprzedaży i promocji, wypada w dniu 24 listopada 2017.  W tym wpisie postaram się umieścić jak najobszerniejszą listę sklepów, które oferują „Black Friday’owe Promocje”.

Tu znajduje się aktualizowana (pewnie do czwartku) lista polskich sklepów, które zapowiadają promocje z okazji BLACK FRIDAY 2017. Staramy się, aby podane linki wskazywały sklepową stronę z promocjami.

Uwaga, Gorąco PolecamyListy od Mikołaja, czyli strona na której można stworzyć i zamówić list lub film dedykowany dla dziecka (lub w tym roku, też dorosłej osoby) w Czarny Piątek proponuje zniżkę 50% (sic!) na WSZYSTKO! Kod promocyjny to: ELFI50. Jeśli chcecie sprawić dzieciakowi frajdę na Mikołajki bądź na Gwiazdkę, to w Piątek warto zamówić taki list lub film – jest dużo taniej!

 1. Na początek już działająca promocja – ponieważ sklep zorganizował, nie tyle BLACK FRIDAY, co cały BLACK WEEK – Black Week w RTV Euro AGD
 2. Promocje na Black Friday 2017 zapowiada także księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl – brak na razie szczegółów, jak to ma wszystko wyglądać (stan na 19.11.2017)
 3. Czarnopiątkowe promocje zapowiada także sklep komputerowy komputronik.pl
 4. LIDL.pl – Black Friday także w Lidlu. Ceny podobno będą niższe nawet o 70%
 5. Tesco.pl nie podaje szczegółów promocji, ale za to proponuje zapisanie się z okazji Czarnego Piątku, do swojego Newsletter (uważamy, że to słabe)
 6. YES.pl – sklep z bizuterią. Przykładowa promocja – 15% na wybrane kolczyki.
 7. Jysk.pl – czarny piątek w Jysk’u będzie, ale szczegółów brak (rozpocznie się już 23.11.2017)
 8. T-Mobile – wygląda na to, że będą tańsze telefony, ale pewnie w abonamencie.
 9. XCOM.pl – kolejny sklep komputerowy, ma stronę czarnopiątkową, ale szczegółów na niej na razie niewiele.
 10. FASARDI.com – sklep z odzieżą, zapowiada promocje i specjalny kod rabatowy o treści BLACKFRIDAY ważny od 23.11 23:59 przez cały 24.11
 11. OleOle.pl – duży sklep wielobranżowy (głównie AGD, elektronika, komputery, wyposażenie domu) ma stronę na BF, zaprasza do newslettera
 12. Sklepy NETTO w linku gazetka promocyjna 23 do 26 listopada – wspomina o BLACK FRIDAY
 13. KOSZULKOWO.COM – Kod promocyjny: BlackFriday2017 uprawnia do zniżki 13% na wszystkie produkty z wyjątkiem wyprzedaży (oferta ważna od 24.11 do 26.11.2017)
 14. MyGiftDNA – prezenty personalizowane (kubki, akcesoria kuchenne, kalendarze, gadżety, grafiki i wiele innych) świetne na prezenty. W dniach 21-27 listopada obniżki do 80%. I faktycznie na podlinkowanej stronie widać potężne promocje.
 15. LOT.com – 20% zniżki na wybrany loty po Europie. Na podanej stronie znajduje się opis warunków promocji.
 16. Ryanair.com – na podlinkowanej stronie cała lista lotów z różnych polskich miast.
 17. morele.net – na podanej stronie znajdziecie listę towarów z cenami promocyjnymi (elektronika, AGD). Promocje od kilkunastu w porywach do kilkudziesięciu procent.
 18. eMag (dawne Agito.pl) – tu znów na stronie znajduje się lista artykułów objętych promocją (głównie elektronika i komputery). Większość promocji to kilka do kilkunastu procent, ale zdarzają się ponad 30%
 19. W MediaMarkcie – zrobili Czerwony Weekend niższych cen. Codziennie inne towary w promocji i trzeba powiedzieć, że zniżki potrafią być tu atrakcyjne.
 20. Auchan.pl – zbiera na swojej CzarnoPiątkowej stronie dane osobowe (maile i nr. telefonów), obiecując wysyłanie info o promocjach. Nie pochwalamy takich promocji 🙁
 21. Sizzer.pl – Sklep z obuwiem. Daje podobno 20% zniżki na wszystko (do 27.11)
 22. Sklep RMS.pl – w dniach 24.11 do 27.11.2017 obniżone ceny na wybrane produkty Hi-Fi Stereo i kina domowego.
 23. List od Mikołaja – tylko w Czarny Piątek promocja -50% zniżki z kodem: ELFI50 na WSZYSTKO!

A tu lista sklepów stacjonarnych, które zapowiadają promocję w BLACK FRIDAY 2017.

 1. Galeria Blue City w Warszawie, jak co roku organizuje tzw. Black City w dniu 24 listopada 2017. W programie oczywiście zniżki w galeryjnych sklepach (w zeszłym roku była lista i szczegóły promocji, w tym na razie listy brak, ale może się pojawi wkrótce)
 2. Warszawska Galeria Mokotów również organizuje wyprzedaże w swoich sklepach. Na podanej stronie znajduje się PDF z promocjami i informacje o konkursach.
 3. Galeria Krakowska zapowiada w swoich sklepach Black Price Day – szczegółów jak na razie brak.

Na razie to tyle, listę sklepów postaramy się aktualizować.

Prośba: Jeśli znacie jakieś sklepy, które z okazji Czarnego Piątku organizują fajne promocje, dajcie nam znać w komentarzach, a my dodamy je na naszą listę.

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.