Mikołaj – Elfi działa prężnie i już są dostępne filmy i listy od Mikołaja na 2022 rok.

Elfi – Listy i Filmy do Świętego Mikołaja to od kilku już lat bardzo popularny prezent mikołajowy lub/i gwiazdkowy dla dzieci. Filmy są personalizowane – na stronie internetowej przesyłamy imię, wiek dziecka, zdjęcie a mikołajowa aplikacja „wkleja” nasze informacje do filmu i przesyła nam gotowy produky na maila. Wszystko trwa nie więcej niż 2 godziny. Przykładowy film można zobaczyć tu:

Stwórz swój Film od Mikołaja

Mikołaj chętnie udziela rabatów, im wcześniej zdecydujemy się na zakup, tym większa szansa, że trafimy na akcję promocyjną z większym rabatem. Kod rabatowy możemy, jeśli akurat jest aktywna promocja, możemy odczytać na górze mikołajowej strony.

W 2022 roku można mieć filmowy prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy już za 39.99 zł (dla jednego dziecka), 49.99 zł dla rodzeństwa. List od Mikołaja kosztuje 24.99 zł. W chwili pisania tego tekstu trwa akcja promocyjna – rabat wynosi 20%.

Mikołaj Elfi jest poliglotą i mówi w wielu językach (polski, angielski, hiszpański, portugalski, włoski, niemiecki, francuski) możemy więc „wyprodukować” film dla dzieci uczących się języka lub dzieci nie mówiących po polsku.

Do filmu można dołączyć piękny list z tekstem własnym lub z jednym wielu wzorów przygotowanych przez Mikołaja i jego pracowite elfy.

Zamów Film od Mikołaja

A tu jeszcze film promujący mikołajowe wideo, pokazujący jaką frajdę sprawia on dzieciom:

Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.