Poniżej znajdziecie nasze propozycje pomysłów  pod Choinkę 2019 lub na Mikołajki 2019. Lista jest całkowicie subiektywna, ale mamy nadzieję, że i Wam się spodoba i coś dla siebie, a właściwie dla obdarowywanych, znajdziecie.


1. Dla każdego lubiącego czytać, szczególnie wieczorami.

Bookman – Lampka, zakładka i podpórka do Książki. Wspaniały podarunek na Mikołajki dla każdego mola książkowego. Cena 21pln*

Kup Lampkę Bookman.

2. Zeszłoroczny absolutny HIT: Film lub/i List od Mikołaja dedykowany dla konkretnego dziecka.

 

Stwórz własny film od Mikołaja dla Dziecka ►

ListyMikołaja – to portal, na którym możesz stworzyć własny film dla dziecka, wnuka, wnuczki, są też wersje dla rodzeństwa i … dorosłych. Możesz też stworzyć piękny list od Świętego Mikołaja. Jakość doskonała, wysyłka ekspresowa, a ceny przystępne. Jeśli nie znasz tych filmów, zobacz je koniecznie – frajda dla dzieci murowana!.

3. Dla Mamy, Taty, dla Babci, Dziadka, Wujka, Wujenki – Koc z Rękawami

Bardzo wygodny, ciepły przyjemny, polarowy (fleece 280 g/m2) koc z rękawami. Dostępny w różnych kolorach. Świetny prezent na Mikołajki dla mamy, taty, babci, dziadka, wujka, cioci, żony, męża, itd.

Kup Koc z Rękawami

4. Dla Niej lub dla Niego (dla żony, męża, koleżanki, kolegi) – Gigantyczny Kieliszek do Wina

Ogromny klieliszek do wina, o pojemności 870ml (zmieści się cała butelka i jeszcze trochę), może być dobrym prezentem na Mikołajki dla niej lub dla niego. Na kieliszku wygrawerowane są napisy: Who Cares, Bad Day, Good Day

Kup Ogromny (870ml) Kieliszek do Wina

5. Dla Niej i Dla Niego – Koszulki Świąteczne

Koszulka na Święta – Tu akurat jest wzór dla par z napisem: „2018 Pierwsze Święta z Moim Cudownym Mężem / Cudowną Żoną”, ale w podlinkowanym sklepie znajdziecie też inne wzory świąteczne.

Znajdź Fajną Świąteczną Koszulkę

6. Dla Dziewczynki: Urocze Małpki – Fingerlings

Małpki Fingerlings to Hit ubiegłorocznej gwiazdki w USA. Małe małpki zakładane na palec reagują na dotyk, chichoczą, całują, gwiżdżą – potrafią sprawiać wrażenie żywych. Cena ok 70pln*

Kup Małpkę Fingerlings

PS. Zobacz, co potrafią małpki Fingerlings:

7. Dla Noworodka i Niemowlaka (a i dla rodziców niemowlaka) – Niezwykłe Misie Szumisie

Miś Szumiś – Zabawka emtująca różne rodzaje szumu, pomaga maluszkowi w zasypianiu. Jest też wersja z elektroniczną niańką, monitorującą sen dziecka.

Dowiedz się więcej i Kup Misia Szumisia

Miś Szumiś to w pełni polska zabawka – pomysł i wykonanie jest polskie. Podobno pomysłodawczyni usypiając dziecko suszarką, była przekonana, że istnieją zabawki emitujące podobny szum – okazało się, że nie. Zakasała więc rękawy i … tak powstał Miś Szumiś. Podstawowa wersja Szumisiów emituje 5 różnych dźwięków: dźwięk suszarki, biały szum, szum wód płodowych z biciem serca matki, szum fal morskich, padający deszcz. Wersje bardziej zaawansowane mają wbudowaną elektroniczną niańkę i mogą być sterowane smartfonem. Do wyboru jest wiele wzorów miśków.

8. Dla Dorosłego, raczej dla Niego, ale może i dla Niej Także – Elegancka Piersiówka

Mikołajki i Gwiazdka to czas chłodów – trzeba się rozgrzać. Elegancka piersiówka może się przydać w górach, na kuligu, podczas świąt …

Więcej Wzorów Eleganckich Piersiówek

 

9. Dla małego naukowca na Mikołajki 2019- Mikroskop do Smartphona

Mikroskop podłączany do smartphona. Prost gadżet, bardzo edukacyjna zabawka.

Kup Mikroskop do Smartphona

Ten gadżet umieściliśmy w naszym zestawieniu ponieważ bardzo dobrze sprzedawał się w zeszłym roku, a przecież taki mikroskopik nie traci w czasie na wartości. Mamy nadzieję, że i na Gwiazdkę bądź Mikołajki 2019 będzie on popularnym prezentem (doceniamy zabawki edukacyjne) – jest dość tani – 46 zł, a sprawić może ogromną frajdę młodym ludziom interesującym się np botaniką czy biologią. W podlinkowanym sklepie znajdziecie więcej podobnych gadżetów do smartphonów, np. teleskop, obiektyw do selfie, oraz „mocniejsze” mikroskopy.

10. Drobny Podarunek na Mikołajki 2019 – Śmieszne Zaparzacze.

Jeśli szukacie drobnego, taniego podarunku na Mikołajki, to rozważcie pomysł Śmiesznego Zaparzacza. Jest dość tanio i taki prezent pasuje właściwie do prawie każdego.

Więcej Wzorów Zaparzaczy

Nic z powyższych Ci nie pasuje? Może zerknij też tu:
Zobacz także:
Personalizowany Film od Mikołaja - Prezent dla Dziecka - świetny prezent dla dziecka lub rodzeństwa na Mikołajki albo pod choinkę. Filmowy Mikołaj zwróci się do dziecka po imieniu, a w filmie ukażą się zdjęcia dziecka.